Web Analytics
scris vineri, 04.09.2020

S-a redeschis pista de atletism a Complexului Sportiv „Nicolae Dobrin”

Serviciul Public de Exploatare a Patrimoniului al Municipiului Pitești anunță deschiderea pistei de atletism a Complexului Sportiv „Nicolae Dobrin”, începând de astăzi, 4 septembrie.

Pista de alergare va fi deschisă zilnic, între orele 07:00 și 22:00.

De asemenea, tot cu începere din data de astăzi, până la încheierea sezonului de vară, intrarea la cele două ștranduri situate în Trivale și Costache Negri va fi gratuită, cu obligativitatea respectării măsurilor în vigoare privind distanțarea socială, în incinta bazinelor de agrement, precum și a tuturor măsurilor de igienă pentru prevenirea și limitarea îmbolnăvirilor cu SARS-CoV-2.

Distribuie!

0 Comentarii

Articole asemănătoare

Ultimele articole

Omul săptămânii

Opinie

Ambuscada lui Georgică

Georgică Simion, noul golden boy al politichiei autohtone, le-a organizat o ambuscadă de toată frumusețea. A semnalizat dreapta, apoi stânga și din...

Din ediția tipărită

Fugiţi de BAC!

Vă mai aduceți aminte de celebrul Chinezul, cel care staționa aproape mai mereu în stația de taximetre de la Centrul de Calcul din Pitești cu mașina...