Web Analytics
scris vineri, 24.01.2025

Super meci pe 1 februarie, la Pitești. Vulturii primesc vizita campioanei României

Vulturii de la FC Argeș Basketball se vor duela sâmbătă, 1 februarie, la Pitești Arena, cu jucătorii de la U-BT Cluj-Napoca.

Meciul se va disputa de la ora 18:00, iar alb-violeții îi invită pe suporteri în tribune.

FC Argeș a avut o serie de victorii consecutive în acest sezon, iar U-BT Cluj-Napoca este cea mai titrată echipă din România și dispune de un lot extrem de valoros, cu foști jucători din NBA și Euroligă.

Citește și La ceasul amintirilor, cu Petre Ivan, despre FC Argeş şi Dobrin: „Să-mi zici naşule de acum înainte, eu şi Gica te vom cununa”

Biletele pot fi achiziționate online, pe www.biletesmart.ro/evenimente/, dar și de la casieria Pitești Arena, conform următorului program:

Luni, 27 ianuarie: 10:00 – 15:45;

Marți, 28 ianuarie: 10:00 – 15:45;

Miercuri, 29 ianuarie: 10:00 – 15:45;

Joi, 30 ianuarie: 12:00 – 18:15;

Vineri, 31 ianuarie: 10:00 – 14:00;

Sâmbătă, 1 februarie: 12:00 – 18:15.

Distribuie!

0 Comentarii

Înaintează un Comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Articole asemănătoare

Ultimele articole

Omul săptămânii

Opinie

Din ediția tipărită

Fugiţi de BAC!

Vă mai aduceți aminte de celebrul Chinezul, cel care staționa aproape mai mereu în stația de taximetre de la Centrul de Calcul din Pitești cu mașina...