O persoană aflată în stare de incnonștiență a rămas blocată în mașină, în sensul giratoriu din zona Depou. Șoferul este o persoană în vârstă de aproximativ 40 de ani. În urma evenimentului, autoturismul a acroșat ușor un autobuz, în care se aflau 20 de călători. Nu sunt victime. Persoanei i se acordă măsurile de prim-ajutor, transmite ISU Argeș.
![lemne](https://jurnaluldearges.ro/wp-content/uploads/2022/05/lemne-300x169.jpg)
Jaf în pădurile din Argeș, raportul Poliției la șase luni: 2.083 metri cubi de lemne confiscate, aproape 600 de amenzi
În primele șase luni ale acestui an, polițiștii din Argeș au desfășurat 575 de controale în...
” În urma evenimentului, autoturismul a acroșat ușor un autobuz ” . Ca … tare bine le mai zice nenea Patraru pe la TV, la ceas de seara tarzie ! Va mai destupati, incuiatilor la creiere/dac-al aveti !