Conducerea FC Argeş se pare că se cam precipită în ultima vreme în privinţa transferurilor, având în vedere că mulţi dintre actualii alb-violeţi nu mai vor să continue cu FC Argeş. Ei bine, Barbu şi compania au pus ochii pe atacantul Păvăluţă şi fundaşul Şerban de la Atletic Bradu. (M.I.)




0 Comentarii