Web Analytics
scris miercuri, 08.03.2023

Minor din Pitești, trimis în judecată pentru că și-a agresat fosta prietenă

Pe 13 februarie, un tânăr de 16 ani, din Pitești, și-a agresat pe stradă o fostă prietenă a lui, în vârstă de 17 ani, lovind-o și distrugându-i telefonul mobil.

Citește și: Simfonia Lalelelor, la începutul lunii mai, în Parcul Lunca Argeșului

Marți, 7 martie, polițiștii din cadrul Secției 1 Pitești au finalizat cercetările în acest dosar, sub aspectul săvârșirii infracțiunilor de loviri sau alte violențe și distrugere, după cum ne-a informat biroul de presă al IPJ Argeș.

Dosarul a fost înaintat Parchetului de pe lângă Judecătoria Pitești, cu propunere de trimitere în judecată.

Distribuie!

0 Comentarii

Înaintează un Comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Articole asemănătoare

Ultimele articole

Omul săptămânii

Opinie

Din ediția tipărită

Fugiţi de BAC!

Vă mai aduceți aminte de celebrul Chinezul, cel care staționa aproape mai mereu în stația de taximetre de la Centrul de Calcul din Pitești cu mașina...