Evenimentele rutiere se țin lanț în dimineața zilei de vineri, 23 iunie, în Argeș. După incidentul cu trei mașini din comuna Dârmănești, soldat fără victime, a urmat un asccident, tot cu trei autoturisme, la Poiana Lacului. Iar puțin mai târziu, un altul…
Citește și: Accident cu trei maşini în Argeş! Un BMW a rupt un stâlp şi s-a oprit în gard
Un echipaj de pompieri de la Detașamentul Câmpulung a asigurat măsurile specifice de prevenire a incendiilor în cazul unui accident rutier produs în care au fost implicate două autoturisme în zona Spitalului TBC din municipiul de la poalele Mateiașului, potrivit celor de la ISU Argeș.
![](https://jurnaluldearges.ro/wp-content/uploads/2023/06/23/bransament.jpg)
În urma evenimentului a fost avariat și un branșament la rețeaua de gaze.
Un echipaj al Serviciului de Ambulanță Județean a monitorizat o persoană, care nu a avut, însă, nevoie să fie dusă la spital.
0 Comentarii