Vineri, pe 22 iulie 2011, un alt caricaturist, de data asta muscelean, ne dă şi vă dă întâlnire la expoziţie. De la ora 14.00, la Galeria „Arta” din Câmpulung va avea loc vernisajul expoziţiei de caricatură a cunoscutului artist plastic Bogdan Petry, grafician la săptămânalul Caţavencii. Evenimentul se va desfăşura în cadrul Zilelor Municipiului Câmpulung, sub motto-ul „Împreună pentru Câmpulung”. (C.S)
![](https://jurnaluldearges.ro/wp-content/uploads/2024/07/26/afis-Mioveni-225x300.jpg)
Folclorul autentic, din nou la Mioveni! Trei seri de spectacol în august
În perioada 2-4 august va avea loc cea de-a V-a ediție a Festivalului-Concurs Național de Folclor...
0 Comentarii