Emil Dică s-a reîntors pe plaiurile mioritice! Nu la FC Argeș, ci la CS Mioveni, acolo unde se pregătește cu echipa antrenată de Mihăiță Ianovschi. Până când își găsește un angajament Emil Dică poate fi urmărit alături de galben-verzi și dacă nu îl recunoașteți, puteți să căutați cel mai tatuat fotbalist de la Mioveni. Din câte se pare, Emil este tatuat pe aproape întreg corpul, depășind cu mult nivelul la care se află în această privință chiar și Adi Mutu.
![](https://jurnaluldearges.ro/wp-content/uploads/2024/07/26/invitatie_ed-a-XI-a_comesad-bcr-open-300x212.jpg)
Turneul de tenis de câmp COMESAD BCR OPEN începe luni. Meci demonstrativ cu personalități sportive
În perioada 29 iulie - 4 august, terenurile de tenis de câmp din Complexul Sportiv COMESAD (Aleea...
0 Comentarii