Așa cum se știe, Marius Prisăceanu, fostul șef al Centrului de Copii și Juniori de la FC Argeș a fost dat afară de la gruparea din Trivale de către Cătălin Barbu, cel pe care chiar Marius l-a adus la FC Argeș. Ei bine, Prisăceanu a cerut comisiei de disciplină a FRF să i se plătească cele câteva salarii restante de către FC Argeș. Și chiar dacă solicitarea sa se află încă pe rol, din câte se pare, Prisăceanu a dat FC Argeș, dar și pe Cătălin Barbu în judecată și la Judecătoria Pitești, cerând, de asemenea, sumele restante de bani.
![](https://jurnaluldearges.ro/wp-content/uploads/2024/07/26/invitatie_ed-a-XI-a_comesad-bcr-open-300x212.jpg)
Turneul de tenis de câmp COMESAD BCR OPEN începe luni. Meci demonstrativ cu personalități sportive
În perioada 29 iulie - 4 august, terenurile de tenis de câmp din Complexul Sportiv COMESAD (Aleea...
0 Comentarii