De curând administraţia publică locală a anunţat prin vocea viceprimarului cu atribuţii de primar Cornel Ionică că intenţionează să achiziţioneze brand-ul FC Argeş în condiţiile în care preţul a scăzut de la circa 300.000 de euro la doar 1,2 milioane de lei. Din câte se pare, Primăria Piteşti nu s-a interesat niciodată de preluarea acestui brand, ci doar acum la insistenţele mass-media! Trebuie precizat că acelaşi viceprimar Ionică a lăsat să se înţeleagă că va mai aştepta până ce preţul va mai scade la licitaţia organizată de administratorul judiciar Nicolae Enoiu. Cu alte cuvinte: moca să fie şi îl luăm!
![](https://jurnaluldearges.ro/wp-content/uploads/2024/07/26/invitatie_ed-a-XI-a_comesad-bcr-open-300x212.jpg)
Turneul de tenis de câmp COMESAD BCR OPEN începe luni. Meci demonstrativ cu personalități sportive
În perioada 29 iulie - 4 august, terenurile de tenis de câmp din Complexul Sportiv COMESAD (Aleea...
0 Comentarii