Fostul mare fotbalist al FC Argeş, Viorel Moiceanu, actualmente profesor la Liceul cu Program Sportiv Piteşti şi antrenor la Şcoala de Fotbal Marius Prisăceanu „îşi blesteamă zilele” pentru perioada ultimilor ani petrecuţi ca antrenor la Centrul de Copii şi Juniori de la FC Argeş. Este vorba de perioada în care toţi antrenorii de la FC Argeş au fost trecuţi de managerul Cătălin Barbu la ITM cu doar două ore pe cartea de muncă. Aşa se face că în prezent se pare că antrenorul nu poate ieşi la pensie şi este nevoit să lucreze în continuare pentru a compensa „vechimea la locul de muncă”.
![](https://jurnaluldearges.ro/wp-content/uploads/2024/07/26/invitatie_ed-a-XI-a_comesad-bcr-open-300x212.jpg)
Turneul de tenis de câmp COMESAD BCR OPEN începe luni. Meci demonstrativ cu personalități sportive
În perioada 29 iulie - 4 august, terenurile de tenis de câmp din Complexul Sportiv COMESAD (Aleea...
0 Comentarii