Aşa cum bine se ştie, brand-ul FC Argeş a fost evaluat la nu mai puţin de 313.000 de euro şi cum suma este una destul de mare nimeni nu s-a prea înghesuit să achiziţioneze acest brand. Singurii care au lăsat să se înţeleagă că vor să cumpere brand-ul au fost cei de la Academica Argeş, însă din câte se pare nici aceştia nu vor da atâţia bani. Cu alte cuvinte, dacă suma s-ar mai diminua, Academica poate devine cu adevărat FC Argeş!
![](https://jurnaluldearges.ro/wp-content/uploads/2024/07/27/jo-300x169.jpg)
Jocurile Olimpice. Nadia Comăneci a purtat flacăra olimpică alături de Nadal, Serena Williams și Carl Lewis
Legendara Nadia Comăneci a fost una dintre marile surprize ale organizatorilor Jocurilor Olimpice...
0 Comentarii