Având în vedere că cei de la Clinceni „au cerut” omologarea stadionului Nicolae Dobrin pentru ”ACS FC Clinceni” așa cum rezultă din procesul verbal al comisiei de omologare denumirea de FC Academica Argeș Pitești este se pare doar un simplu „paravan” pentru că în realitate Clinceniul rămâne Clinceni, dar va juca pe arena din Trivale.
![](https://jurnaluldearges.ro/wp-content/uploads/2024/07/26/invitatie_ed-a-XI-a_comesad-bcr-open-300x212.jpg)
Turneul de tenis de câmp COMESAD BCR OPEN începe luni. Meci demonstrativ cu personalități sportive
În perioada 29 iulie - 4 august, terenurile de tenis de câmp din Complexul Sportiv COMESAD (Aleea...
0 Comentarii