Web Analytics
scris vineri, 01.04.2022

Violeta Nedelcu a demisionat de la conducerea OPC Argeș

Liberala Violeta Nedelcu, şefa OPC Argeş şi-a dat demisia din fruntea Comisariatului Judeţean pentru Protecţia Consumatorilor Argeş. Cea care a condus instituţia timp de aproximativ 10 ani a ales să plece ca şef serviciu în cadrul Prefecturii Argeş.

Citește și: Acte de vandalism la Mioveni. Stâlpi de iluminat ornamental, rupți

Funcţia deţinută de Violeta Nedelcu urmează să fie preluată din cadrul OPC Argeş de o persoană care va asigura interimatul, urmând ca apoi să fie făcută o numire în fruntea instituţiei.

Distribuie!

1 Comentariu

  1. Cum adică : ,, Liberala Violeta Nedelcu … ,, ?
    Este vorba de o numire politică ?
    Este o ruşine dacă este aşa . Asta inseamnă că a favorizat firmele care donează liberalii si a amendat pe cei care nu erau liberali .
    Astfel de lucruri trebuie sanctionate .

    Răspuns

Înaintează un Comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Articole asemănătoare

Ultimele articole

Omul săptămânii

Opinie

Din ediția tipărită

Fugiţi de BAC!

Vă mai aduceți aminte de celebrul Chinezul, cel care staționa aproape mai mereu în stația de taximetre de la Centrul de Calcul din Pitești cu mașina...