Întrebat dacă a fost invitat la botezul fiicei deputatului Mircea Drăghici, ce va avea loc sâmbătă, senatorul Şerban Valeca adeclarat că a fost invitat, dar că nu poate onora invitaţia întrucât este ocupat cu marea sa pasiune, este vorba de karate. „Am cantonament la Poiana Braşov. Vin şi instructorii de karate din Federaţie şi mă întâlnesc cu ei acolo”, a precizat senatorul Valeca. I.B.
![lemne](https://jurnaluldearges.ro/wp-content/uploads/2022/05/lemne-300x169.jpg)
Jaf în pădurile din Argeș, raportul Poliției la șase luni: 2.083 metri cubi de lemne confiscate, aproape 600 de amenzi
În primele șase luni ale acestui an, polițiștii din Argeș au desfășurat 575 de controale în...
0 Comentarii