Constantin Schumacher este tot mai tentat să părăsească definitiv lumea fotbalului. Fostul mijlocaş alb-violet nu a trecut nici la antrenorat, nici la conducerea vreunui club, fie el cât de mic, preferând să-şi deschidă propria afacere. Astfel, jucătorul lui FC Argeş şi al Rapidului împreună cu soţia sa administrează o grădiniţă cu program prelungit. Şumi nu este doar manager, ci şi şofer la grădiniţa after school din Piteşti, şi poate fi văzut la volanul unui microbuz pe care este inscripţionat numele şi programul grădiniţei cu pricina. (M.I.)
![](https://jurnaluldearges.ro/wp-content/uploads/2024/07/26/invitatie_ed-a-XI-a_comesad-bcr-open-300x212.jpg)
Turneul de tenis de câmp COMESAD BCR OPEN începe luni. Meci demonstrativ cu personalități sportive
În perioada 29 iulie - 4 august, terenurile de tenis de câmp din Complexul Sportiv COMESAD (Aleea...
0 Comentarii