Predare de ștafetă la Biroul de presă al Inspectoratului Județean de Poliție Argeș, cel puțin pentru o vreme! Mădălina Bălănescu, cea care până acum, împreună cu colegul ei, Mădălin Zamfir, a îndeplinit rolul de purtător de cuvânt al instituției, va pleca în misiune la Tribunalul Special pentru Liban, de la Haga. Până la întoarcere, îi va ține locul o altă Mădălină, adică agentul principal de poliție Mădălina Sima, ca delegat la Biroul de presă. Noua purtătoare de cuvânt a poliției argeșene a lucrat până acum la Postul de Poliție Ungheni.
Adriana Gândilă
![lemne](https://jurnaluldearges.ro/wp-content/uploads/2022/05/lemne-300x169.jpg)
Jaf în pădurile din Argeș, raportul Poliției la șase luni: 2.083 metri cubi de lemne confiscate, aproape 600 de amenzi
În primele șase luni ale acestui an, polițiștii din Argeș au desfășurat 575 de controale în...
0 Comentarii