President din Scornicești a pregătit un program muzical de excepție pentru toți cei care vor veni să petreacă aici de Revelion. Surpriza serii va fi îndrăgita interpretă Marina Scupra. Alături de ea vor mai cânta Ansamblul Doina Argeșului, Constantin Nica și Vasilica Dinu. Partea culinară va fi și ea una la superlativ și va fi asigurată de maeștri bucătari de renume. Pentru detalii suplimentare, informații și rezervări, puteți suna la tel: 0249.464.043 sau 0727.711.410.
D.G.
![lemne](https://jurnaluldearges.ro/wp-content/uploads/2022/05/lemne-300x169.jpg)
Jaf în pădurile din Argeș, raportul Poliției la șase luni: 2.083 metri cubi de lemne confiscate, aproape 600 de amenzi
În primele șase luni ale acestui an, polițiștii din Argeș au desfășurat 575 de controale în...
0 Comentarii