După cum se știe, la finele lunii trecute președintele CJ Argeș Florin Tecău a fost într-o vizită oficială la Barcelona, la invitația consulului general Geanina Boicu. Toate bune și frumoase, numai că pe site-ul oficial al Consiliului Județean a fost postată, legat de eveniment, o știre care face praf noțiunea timpului. Mai precis, în știrea postată pe 3 decembrie, se spune că „în perioada 24 noiembrie – 1 decembrie o delegație condusă de președintele CJ Argeș Florin Tecău va reprezenta România și județul Argeș în cadrul proiectului de promovare al României, organizat de Consulatul General al României la Barcelona”. Altfel spus, un eveniment deja trecut e prezentat la viitor. Vai de mama ei de cronologie! Trăiască profesionalismul… lipsă!
(ELECTRO-CUTARE)
![](https://jurnaluldearges.ro/wp-content/uploads/2024/07/25/2-mese-zilele-campulungului-1564-300x172.jpg)
Preparate de boierime la Zilele Câmpulungului
Prețurile au fript mai rău ca frigăruile De la Primărie până la capătul neterminat al Bulevardului...
0 Comentarii