Web Analytics
scris miercuri, 26.01.2022

La mulţi ani!

În perioada 26 ianuarie – 1 februarie 2022, opt personalități argeșene își sărbătoresc ziua de naștere. Primul sărbătorit, pe 26 ianuarie, este dr. Octavian Puiu. Pe 28 ianuarie va fi în centrul atenției procurorul Daniel Vișan. Pe 29 ianuarie va sărbători dr. Flavius Băjan. Sărbătoriții din 31 ianuarie sunt dr. Teodor Constantinescu, chirurg, și Gheorghe Drăgan, primar Lunca Corbului.
Sărbătoriții din 1 februarie sunt Mihaela Voicu, director Școala Gimnazială Micești, Ion Mihăilescu, președintele Camerei Auditorilor Financiari din România, și Dumitru Petcu, om de afaceri. Jurnalul de Argeș le urează tuturor La Mulți Ani!

Citește și Culisele concursului ”Vrei să fii milionar?”, povestite de prim-procurorul Vişan

Distribuie!

0 Comentarii

Articole asemănătoare

Ultimele articole

Omul săptămânii

Opinie

Ambuscada lui Georgică

Georgică Simion, noul golden boy al politichiei autohtone, le-a organizat o ambuscadă de toată frumusețea. A semnalizat dreapta, apoi stânga și din...

Din ediția tipărită

Fugiţi de BAC!

Vă mai aduceți aminte de celebrul Chinezul, cel care staționa aproape mai mereu în stația de taximetre de la Centrul de Calcul din Pitești cu mașina...