Începând din această săptămână, ISJ Argeş are un nou inspector şcolar de educaţie fizică, după ce titularul acestui post, Alin Vlad, s-a întors în funcţia de director al Şcolii „I.L. Caragiale” din Piteşti. Noul inspector de specialitate care s-a alăturat echipei „generalului” Titi Tudosoiu este Liliana Stănică, profesoară de educaţie fizică la Colegiul Economic „Maria Teiuleanu” din Piteşti. I.H.B.
Jaf în pădurile din Argeș, raportul Poliției la șase luni: 2.083 metri cubi de lemne confiscate, aproape 600 de amenzi
În primele șase luni ale acestui an, polițiștii din Argeș au desfășurat 575 de controale în...
0 Comentarii