Filiala județului Argeș a Asociației Naționale Cultul Eroilor ”Regina Maria” anunță cu profund regret încetarea din viață a președintelui filalei, g-ral bg. r. Marius Balaban, fost membru al Consiliului Director al Asociației Județene Argeș ”Basarab I” a Cadrelor Militare în Rezervă și Retragere, fost comandant al Centrului Militar Județean Argeș și transmite sincere condoleanțe familiei îndoliate. Dumnezeu să-l odihnească în pace!
![lemne](https://jurnaluldearges.ro/wp-content/uploads/2022/05/lemne-300x169.jpg)
Jaf în pădurile din Argeș, raportul Poliției la șase luni: 2.083 metri cubi de lemne confiscate, aproape 600 de amenzi
În primele șase luni ale acestui an, polițiștii din Argeș au desfășurat 575 de controale în...
0 Comentarii