Web Analytics
scris miercuri, 10.08.2011

Emil Raicov, şeful de la Holcim, şi-a scos angajaţii la joacă

Duminica trecută, conducerea Holcim Câmpulung a scos la iarbă verde mai mulţi copii din cadrul Complexului de Servicii pentru Copilul în Dificultate. Pe lângă grătarele încinse, puştii au avut parte de jocuri şi multe alte surprize, însuşi directorul Emil Raicov punându-se la mintea lor şi amintindu-şi de perioada copilăriei. Acţiunea a avut succes, deoarece a fost atins scopul integrării copiilor, chiar şi pentru o scurtă perioadă de timp, în cadrul unei familii. Ioana Ştefan

Distribuie!

0 Comentarii

Articole asemănătoare

Ultimele articole

Omul săptămânii

Opinie

Din ediția tipărită

Forța Dreptei Argeș de 23 de bani

Potrivit Autorității Electorale Permanente, anul trecut organizația argeșeană a partidului Forța Dreptei a strâns din cotizații 21.300 de lei. În...