Rămas fără echipă după ce s-a perindat pentru scurte perioade de timp la formații fără nume din Grecia și Kazahstan, fostul alb-violet Emil Dică nu este absolut deloc interesat de FC Argeș. ”Nu vreau să comentez despre situația celor de la FC Argeș, dar nu am să uit niciodată de echipa unde m-am lansat în fotbalul mare. Eu nu voi veni niciodată la FC Argeș sub această conducere. Mai multe nu vreau să spun… Ca fotbalist eu m-am simțit cel mai bine la FC Argeș, Rapid și CFR, dar asta e viața! Acum sper să-mi găsesc o echipă fie din străinătate, fie din țară”, ne-a spus fostul alb-violet. M.I.
![](https://jurnaluldearges.ro/wp-content/uploads/2024/07/26/invitatie_ed-a-XI-a_comesad-bcr-open-300x212.jpg)
Turneul de tenis de câmp COMESAD BCR OPEN începe luni. Meci demonstrativ cu personalități sportive
În perioada 29 iulie - 4 august, terenurile de tenis de câmp din Complexul Sportiv COMESAD (Aleea...
0 Comentarii