Sâmbătă seara, BCM U FC Argeș Pitești s-a duelat, pe teren propriu, cu CSM CSU Oradea, în cadrul ultimei etape a sezonului regulat din Liga Națională și a încheiat meciul cu o victorie: 90 la 81.

„BCM U a întrerupt seria de 7 victorii consecutive a campioanei en-titre, impunându-se cu scorul de 90-81. Mulțumim celor care ne-au susținut în această seară! Împreună suntem BCM U!”, scrie BCM U FC Argeș Pitești pe pagina Facebook a clubului.
Foto: Facebook BCM U FC Argeș Pitești



0 Comentarii