Mijlocașul central Andrei Panait a semnat în cele din urmă cu divizionara secundă Farul Constanța și va evolua pentru formația de la malul mării pentru următorul sezon fotbalistic. Panait a jucat în ultima perioadă de timp pentru SCM Pitești, echipă care însă l-a dezamăgit foarte mult în sensul că fotbalistul nu și-a primit ultimele șase salarii. De reținut că fotbalistul în vârstă de 25 de ani a mai jucat în cariera sa și pentru CS Mioveni.
M.I.
![](https://jurnaluldearges.ro/wp-content/uploads/2024/07/26/invitatie_ed-a-XI-a_comesad-bcr-open-300x212.jpg)
Turneul de tenis de câmp COMESAD BCR OPEN începe luni. Meci demonstrativ cu personalități sportive
În perioada 29 iulie - 4 august, terenurile de tenis de câmp din Complexul Sportiv COMESAD (Aleea...
0 Comentarii