Adrian Dulcea, fostul fotbalist al FC Argeş, actualmente antrenor principal al SCM Piteşti şi şef al unei şcoli private de fotbal a ajuns pe cai mari. Spunem asta pentru că de curând a putut fi văzut prin Piteşti la bordul unei limuzine. Este vorba de un autoturism Mercedes, care deşi nu este nou, are o valoare destul de ridicată. Trebuie menţionat că antrenorul nu şi-a vândut nici vechea maşină Peugeot, pe care o foloseşte „în interes de serviciu”. M.I.
![](https://jurnaluldearges.ro/wp-content/uploads/2024/07/26/invitatie_ed-a-XI-a_comesad-bcr-open-300x212.jpg)
Turneul de tenis de câmp COMESAD BCR OPEN începe luni. Meci demonstrativ cu personalități sportive
În perioada 29 iulie - 4 august, terenurile de tenis de câmp din Complexul Sportiv COMESAD (Aleea...
0 Comentarii