Duminică, 19 mai, cu prilejul manifestării sportive desfăşurate în municipiul Piteşti – este vorba despre probele de alergare pentru toate vârstele – a avut loc şi un moment emoţionant.
Citeşte şi: Goneau ca la curse! Vitezomani prinși de RADAR în Argeș
Un piteştean, dintre organizatorii de competiţie, a cerut-o în căsătorie pe aleasa inimii sale.
„Cea mai frumoasă surpriză, la Pitești Half Maraton, de ziua orașului nostru!
Cea mai emoționantă cerere în căsătorie a unui piteștean – Alex Oprescu, coorganizator Triathlon Team – care i-a oferit alesei sale, Adriana Enache, inelul de logodnă!
Curând vom oficia un eveniment unic în viața echipei Half Maraton! Casă de piatră!” – a transmis pe Facebook edilul-şef al Piteştiului, Cristian Gentea.
Să fie într-un ceas bun!
0 Comentarii