Web Analytics
scris duminică, 04.05.2025

Procurorul-șef Antonia Diaconu: „Votați cu cine doriți, cu persoana căreia i-ați încredința copilul să-l educe”

Antonia Diaconu, procuror-șef al DIICOT Pitești, îi îndeamnă pe argeșeni să iasă la vot.

Să zicem o oră, hai două, dacă e mai dificil de ajuns, dar timpul ăsta valorează 5 ani care pot fi mai buni, mai răi sau foarte răi și asta ține și de implicarea fiecăruia dintre noi.
Votați cu cine doriți, cu persoana căreia i- ați încredința copilul să-l educe, banii puțini sau mulți pe care îi aveți, să-i păzească, sănătatea fizică și psihică să v-o păstreze, casa să v-o ferească de infractori. Votați!”, a scris pe pagina sa de Facebook Antonia Diaconu.

Unul dintre cei mai apreciați și implicați procurori din Argeș, Antonia Diaconu este la DIICOT Pitești din 2019 și are o experiență vastă ca magistrat.

Distribuie!

0 Comentarii

Înaintează un Comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Articole asemănătoare

Ultimele articole

Omul săptămânii

Opinie

Ambuscada lui Georgică

Georgică Simion, noul golden boy al politichiei autohtone, le-a organizat o ambuscadă de toată frumusețea. A semnalizat dreapta, apoi stânga și din...

Din ediția tipărită

Fugiţi de BAC!

Vă mai aduceți aminte de celebrul Chinezul, cel care staționa aproape mai mereu în stația de taximetre de la Centrul de Calcul din Pitești cu mașina...