Web Analytics
scris joi, 08.04.2021

Biroul de presă IPJ: ”Dl. comisar-șef Gherghe Gabriel a preluat atribuțiile inspectorului-șef”

 

Începând de ieri, comisarul-şef Gabriel Gherghe este împuternicit la comanda Poliţiei Argeş, după ce comisarului-şef Mihai Neagoe, care conducea instituţia din aprilie 2020, i-a expirat delegarea. Gabriel Gherghe, care anterior a fost adjunct al IPJ Argeş, va rămâne în funcţie până când conducerea IGPR va numi un nou comandant.

 

Citește și Accidente rutiere cu victime în Pitești și Valea Mare Pravăț

 

”Dl. comisar-șef Gherghe Gabriel a preluat atribuțiile inspectorului-șef, începând cu data de 7 aprilie 2021, până la noi dispoziții”, ne-a transmis Biroul de presă al Inspectoratului Județean de Poliție Argeș.

Distribuie!

0 Comentarii

Articole asemănătoare

Ultimele articole

Omul săptămânii

Opinie

Ambuscada lui Georgică

Georgică Simion, noul golden boy al politichiei autohtone, le-a organizat o ambuscadă de toată frumusețea. A semnalizat dreapta, apoi stânga și din...

Din ediția tipărită

Fugiţi de BAC!

Vă mai aduceți aminte de celebrul Chinezul, cel care staționa aproape mai mereu în stația de taximetre de la Centrul de Calcul din Pitești cu mașina...