Dacă lipsa banilor a dus la numeroase retrageri din campionat începând de la liga secundă şi continuând la ligile inferioare, situaţia nu este tocmai roz nici la şcolile de fotbal. Ei bine, un astfel de exemplu este Şcoala de Fotbal Nicolae Dobrin, care deşi a avut probleme financiare a putut să-şi continue activitatea graţie Gicăi Dobrin, cea care s-a implicat efectiv în partea financiară. Totuşi şi dumneaei a fost nevoită să ia unele măsuri pentru supravieţuire. Şi, deşi nu spunem dacă este bine sau rău, dar este de notat, dna Gica s-a hotărât din câte se pare să le ia câte 2 milioane de lei vechi celor trei antrenori.
Program Campionatul Mondial 2026, 16 iunie
Trei meciuri sunt în programul zilei de marți, 16 iunie, la Cupa Mondială 2026. Capul de afiș este...



0 Comentarii