Web Analytics
scris miercuri, 11.03.2015

Zvonul săptămânii!

Dacă lipsa banilor a dus la numeroase retrageri din campionat începând de la liga secundă şi continuând la ligile inferioare, situaţia nu este tocmai roz nici la şcolile de fotbal. Ei bine, un astfel de exemplu este Şcoala de Fotbal Nicolae Dobrin, care deşi a avut probleme financiare a putut să-şi continue activitatea graţie Gicăi Dobrin, cea care s-a implicat efectiv în partea financiară. Totuşi şi dumneaei a fost nevoită să ia unele măsuri pentru supravieţuire. Şi, deşi nu spunem dacă este bine sau rău, dar este de notat, dna Gica s-a hotărât din câte se pare să le ia câte 2 milioane de lei vechi celor trei antrenori.

Distribuie!

0 Comentarii

Articole asemănătoare

Ultimele articole

Omul săptămânii

Opinie

Din ediția tipărită

RO-Alert post factum la Câmpulung

Furtuna cu grindină care s-a abătut asupra Câmpulungului luni după-amiază a fost prevăzută de norii negri ce se tot adunau și de durerile de oase...