Web Analytics
scris joi, 02.05.2013

Zvonul săptămânii!

Criza economică prelungită a făcut ca în afară de CS Mioveni toate celelalte cluburi de fotbal din județ să aibă mari probleme financiare. Albota s-a desființat, iar FC Argeș continuă „degringolada financiară”. Ei bine, nici SCM Pitești, echipa susținută financiar de Primăria și Consiliul Local Pitești nu e chiar pe roze. Prin târg se vehiculează zonul cum că fotbaliștii SCM-ului nu și-au primit salariile de circa patru luni, fapt care poate duce la o despărțire de gruparea piteșteană a multor fotbaliști nemulțumiți de întârzierile cu remunerația.

Distribuie!

0 Comentarii

Articole asemănătoare

Ultimele articole

Omul săptămânii

Opinie

Din ediția tipărită

RO-Alert post factum la Câmpulung

Furtuna cu grindină care s-a abătut asupra Câmpulungului luni după-amiază a fost prevăzută de norii negri ce se tot adunau și de durerile de oase...