Ales viceprimar la finele lunii ianuarie 2024, Adrian Vlădău încă nu se regăsește în această postură pe site-ul Primăriei Câmpulung. În spatele cortinei de după expunerea primăriței Elena Lasconi cu greu găsești prezentarea restului echipei de conducere a instituției. Dar se poate, însă nu găsești acolo pe cine trebuie! Încă este indicat drept viceprimar Constantin Țurțulea, cel care a demisionat din funcție în ianuarie. Rezonabil aspect, în condițiile în care în acest mandat Câmpulungul a avut trei viceprimari, dar de pe site a dispărut măcar cel care a fost primul, chiar dacă nu apare acolo cel de-al treilea.
C.I.B.
Citește și Chinurile facerii noii pieţe din Câmpulung
Citește și Primăria Câmpulung este pusă pe plantări
0 Comentarii