Web Analytics
scris miercuri, 19.01.2022

Un deținut de la penitenciarul din Mioveni și-a tăiat gâtul

Un incident grav a avut loc în această dimineață, la Penitenciarul din Mioveni, după ce un deținut și-a tăiat gâtul. Potrivit primelor informații, se pare că acesta avea asupra sa un obiect tăios, pe care l-a folosit în a-și provoca rana la gât.

În aceste momente, deținutul se află la Spitalul Județean, fiind conștient.

Citește și:Daruri de la jandarmii argeșeni pentru o familie cu 5 copii din Hârsești

Distribuie!

0 Comentarii

Articole asemănătoare

Ultimele articole

Omul săptămânii

Opinie

Din ediția tipărită

Fugiţi de BAC!

Vă mai aduceți aminte de celebrul Chinezul, cel care staționa aproape mai mereu în stația de taximetre de la Centrul de Calcul din Pitești cu mașina...