Grupul de Acţiune Locală Muscelean şi European revine cu „Nedeea Musceleană”, ediţia a II-a urmând să aibă loc în zilele de 12 şi 13 septembrie. Ca şi anul trecut, locaţia desfăşurării târgului de produse tradiţionale, a expoziţiilor şi spectacolului folcloric este Dealul Măţău, cel mai înalt din ţară, în zona pârtiei de schi. C.I.B.
![lemne](https://jurnaluldearges.ro/wp-content/uploads/2022/05/lemne-300x169.jpg)
Jaf în pădurile din Argeș, raportul Poliției la șase luni: 2.083 metri cubi de lemne confiscate, aproape 600 de amenzi
În primele șase luni ale acestui an, polițiștii din Argeș au desfășurat 575 de controale în...
0 Comentarii