Sportivii secţiei de tenis de câmp a Clubului Sportiv Dacia Mioveni 2012 au participat sâmbătă, 2 iulie şi duminică, 3 iulie 2016, la trei competiţii importante, unde au reuşit să obţină rezultate foarte bune. Astfel, la Cupa Aditen – Vâlcea, Flavia Ogrezeanu (antrenor Robert Bînă) a reuşit să obţină locul al treilea, iar Rebeca Tudose (antrenor Dinuţă Gheorghe) a câştigat locul al treilea. De asemenea, Ilie Havier (categoria verde), în vârstă de 7 ani, a câştigat locul al treilea la Cupa Nitech – Bucureşti.
M.I.
![](https://jurnaluldearges.ro/wp-content/uploads/2024/07/26/invitatie_ed-a-XI-a_comesad-bcr-open-300x212.jpg)
Turneul de tenis de câmp COMESAD BCR OPEN începe luni. Meci demonstrativ cu personalități sportive
În perioada 29 iulie - 4 august, terenurile de tenis de câmp din Complexul Sportiv COMESAD (Aleea...
0 Comentarii