Patronul Cornel Penescu şi-a îndreptat atenţia şi către Centrul de Copii şi Juniori de la FC Argeş acolo unde salariile nu sunt achitate la timp. Astfel, finanţatorul alb-violet le-a transmis antrenorilor de la Centru că salariile nu numai că vor fi achitate, ci şi „indexate” cu suma de 2 milioane de lei vechi. În aceste condiţii, Gheorghe Cristian, Daniel Măluşanu, Viorel Moiceanu, Augustin Eduard şi Dan Ariciu vor încasa de-aici încolo câte 13 milioane de lei vechi lunar. Cel puţin aşa sună promisiunea! (M.I.)
![](https://jurnaluldearges.ro/wp-content/uploads/2024/07/26/invitatie_ed-a-XI-a_comesad-bcr-open-300x212.jpg)
Turneul de tenis de câmp COMESAD BCR OPEN începe luni. Meci demonstrativ cu personalități sportive
În perioada 29 iulie - 4 august, terenurile de tenis de câmp din Complexul Sportiv COMESAD (Aleea...
0 Comentarii