Patronul Cornel Penescu şi-a îndreptat atenţia şi către Centrul de Copii şi Juniori de la FC Argeş acolo unde salariile nu sunt achitate la timp. Astfel, finanţatorul alb-violet le-a transmis antrenorilor de la Centru că salariile nu numai că vor fi achitate, ci şi „indexate” cu suma de 2 milioane de lei vechi. În aceste condiţii, Gheorghe Cristian, Daniel Măluşanu, Viorel Moiceanu, Augustin Eduard şi Dan Ariciu vor încasa de-aici încolo câte 13 milioane de lei vechi lunar. Cel puţin aşa sună promisiunea! (M.I.)
Zi decisivă la Cupa Mondială 2026: meciuri cu miză uriașă pentru calificarea în fazele eliminatorii
Ziua a 17-a de la Cupa Mondială 2026 programează partide decisive pentru stabilirea echipelor care...



0 Comentarii