Pompierii de la Detașamentul Pitești au intervenit, sâmbătă, pentru salvarea unei pisici care căzuse într-un canal din municipiul Pitești, strada Justiției.

„Intervenția a fost una de succes, pisica fiind scoasă din canal și eliberată în mediul ei natural”, a transmis ISU Argeș.
Citește și Pasionații de automobile sunt așteptați la ,,Salonul Student Auto”, de la Universitatea din Pitești



0 Comentarii