Deși managerul Cătălin Barbu este o persoană cât se poate de controversată având în vedere deciziile luate în conducerea FC Argeș, patronul Cornel Penescu este cât se poate de mulțumit de Cătălin. Lăsând la o parte faptul că Penescu îi este și naș lui Barbu, iată că nici prin cap nu-i trece omului de afaceri să-l schimbe pe manager. De ce? Păi, pentru faptul că Barbu nu îi cere patronului bani pentru transferuri, pentru cantonamente de lux și alte cheltuieli absolut necesare pentru o echipă care vrea să promoveze pe prima scenă fotbalistică a țării. M.I.
![](https://jurnaluldearges.ro/wp-content/uploads/2024/07/26/invitatie_ed-a-XI-a_comesad-bcr-open-300x212.jpg)
Turneul de tenis de câmp COMESAD BCR OPEN începe luni. Meci demonstrativ cu personalități sportive
În perioada 29 iulie - 4 august, terenurile de tenis de câmp din Complexul Sportiv COMESAD (Aleea...
0 Comentarii