Parchetele şi Judecătoria Piteşti au rămas vinerea trecută în beznă, după ce alimentarea cu energie electrică le-a fost sistată. De vină au fost nişte lucrări în reţea în zona străzii Eroilor, care au perturbat activitatea tuturor instituţiilor din aria respectivă. Evident, în lipsa curentului electric şi programul angajaţilor s-a scurtat, astfel că pe la orele două ale amiezii nu mai era picior de procuror la Parchet sau de grefier la Judecătorie.
(ELECTRO-CUTARE)
Veterinarul Vişinescu s-a războit cu Agenţia Zonei Montane pentru salariu! După două runde de procese, mai are doar un recurs
Ionel Vișinescu, cunoscutul medic veterinar argeșean și consilier superior în cadrul Agenției...



0 Comentarii