Mâine, duminică, 24 mai, de la ora 9,00, va avea loc inaugurarea Muzeului Național Brătianu (vila Florica), de la Ștefănești. Potrivit unui anunț făcut de PNL Argeș, la eveniment va participa prim ministrul Ludovic Orban și ministrul Culturii, Bogdan Gheorghiu.




0 Comentarii