Web Analytics
scris joi, 07.04.2022

Noua conducere a AJVPS Argeș

În cadrul alegerilor desfășurate miercuri, 6 aprilie, a fost aleasă noua conducere a AJVPS Argeș.

Astfel, vânătorii și pescarii argeșeni care fac parte din asociație îi vor avea în conducerea executivă pe Mihai Oprescu, în calitate de președinte și Sergiu Chiriță- președinte executiv iar ca vicepreședinți pe fostul deputat Filip Georgescu și pe directorul Direcției Silvice Argeș, Armand Chiriloiu

În Consiliu au fost aleși să facă parte următorii membri:

Sorin Balaș (directorul Ocolului Silvic Pitești), Ionuț Chițescu, Aurelian Vasile, Nicolae Pleșiță Nicolae, Constantin Ionescu 

Citește și:  
Alegeri la AJVPS Argeş. Mihai Oprescu a rămas singurul candidat

Și, de asemenea, Tudor Șendroiu și Ionuț Boțârcă Ionuț

Distribuie!

0 Comentarii

Înaintează un Comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

Articole asemănătoare

Ultimele articole

Omul săptămânii

Opinie

Din ediția tipărită

Fugiţi de BAC!

Vă mai aduceți aminte de celebrul Chinezul, cel care staționa aproape mai mereu în stația de taximetre de la Centrul de Calcul din Pitești cu mașina...