Monica Anghel a anunțat, printr-o postare pe pagina de Facebook, că s-a infectat cu COVID-19. Artista a precizat că s-a vaccinat cu ambele doză, dar tot s-a îmbolnăvit de coronavirus.
CITEȘTE ȘI: Argeşeanul Florin Călinescu va fi realizator de programe la Prima TV
Monica Anghel, în vârstă de 50 de ani, a spus că a luat virusul, deși este vaccinată cu ambele doze. Anunțul a fost făcut acum câteva ore.
CITEȘTE ȘI: La moartea unui mare alpinist. Cum şi-l amintesc colegii de la Salvamont Argeş pe Saşa Halibei
Aceasta a postat și o poză în care se poate observa că nu se simte foarte bine. „Sunt vaccinata cu ambele doze si cu toate acestea tot am facut covid …….. aveti grija de voi”, spune artista pe pagina sa de socializare.
0 Comentarii