Mirel Bolboaşă şi Rover Cârstea, doi dintre cei mai valoroşi alb-violeţi, au devenit „renegaţii” primei echipe a Argeşului, după ce au avut îndrăzneala să-l contrazică pe marele manager Cătălin Barbu. Astfel că cei doi au putut fi văzuţi alături de spectatori la tribuna denumită recent „Ion Bebe Barbu”. (M.I.)
FRF a pierdut la TAS și e obligată să renunțe la regulă
Federația Română de Fotbal a luat act de decizia recentă a Tribunalului de Arbitraj Sportiv (TAS)...



0 Comentarii