Așa cum și-a obișnuit de fiecare dată numeroșii clienți în ultimii ani, și pentru acest Revelion restaurantul Victoria a pregătit un meniu de cinci stele pentru cei care vor alege să vină aici în noaptea dintre ani. Meniul include printre altele ruladă florentină cu ricotta, piept de rață afumat cu sos dijonaise sau terină de cașcaval cu caise și struguri. Partea muzicală va fi și ea una de nota 10 și va fi asigurată de trupa Official și Doruri Muscelene. Prețurile sunt și ele foarte convenabile: 250 lei/persoană în salonul Ferdinand – mezanin și 300 lei de persoană în salonul Ferdinand – parter. Pentru relații suplimentare puteți accesa pagina web: www.victoriahotel.ro.
D.G.
![lemne](https://jurnaluldearges.ro/wp-content/uploads/2022/05/lemne-300x169.jpg)
Jaf în pădurile din Argeș, raportul Poliției la șase luni: 2.083 metri cubi de lemne confiscate, aproape 600 de amenzi
În primele șase luni ale acestui an, polițiștii din Argeș au desfășurat 575 de controale în...
0 Comentarii