În această după-amiază a avut loc o ședință-fulger a organizației județene a PSD. Senatorul Șerban Valeca a fost ales noul președinte al PSD Argeș, iar primarul Ion Georgescu de la Mioveni va fi prim-vicepreședinte. Valeca îi ia locul lui Florin Tecău, acesta din urmă fiind schimbat în urma scandalului sexual izbucnit în această săptămână. Florin Tecău n-a participat la ședința PSD Argeș și și-a anunțat demisia prin telefon.
A murit mama lui Dan Diaconescu. „Ce facem, mamă, fără rădăcină noi?”
Dan Diaconescu, fost patron al OTV, a anunțat, vineri, decesul mamei sale, Măru Diaconescu....
0 Comentarii