Face ce face Ludovic Orban și ajunge prin Câmpulung mereu de Focul lui Sumedru. Și când era la PNL, și acum, când e la Forța Dreptei. Iar ocazia a fost folosită să dea o tură și pe la Primărie, acolo unde a fost întâmpinat de o primăriță în culorile partidului. Culorile Forței Dreptei, nu ale USR! Iar în verde a fost Elena Lasconi și la foc, iar cârcotașii și-au amintit faptul că în vară, de Zilele Municipiului, cel mai bine văzut parlamentar de către primăriță a fost Adrian Miuțescu, de la Forță. Așa că mulți își doresc să știe de pe acum care vor fi știrile din anul electoral 2024, cu deosebire referitoare la alegerile locale.
(ELECTRO-CUTARE)
Citește și Elena Lasconi sugerează că medicii de familie susţin puturoşenia din Primăria Câmpulung
Citește și Primăria Câmpulung se apără împotriva angajaţilor cu avocaţi din afară
0 Comentarii