În săptămâna 29 decembrie 2021-4 ianuarie 2022, cinci personalități argeșene își sărbătoresc ziua de naștere. Primii sărbătoriți, pe 3 ianuarie, sunt Ilarie Isac, președintele Societății Naţionale de Pomicultură și colaborator al Jurnalului de Argeș, și Ion Ionescu, primarul comunei Cicănești. Sărbătoriții din 4 ianuarie sunt profesorul Moise Mitulescu, Leonard Soare, președintele Comunității Montane Iezer-Muscel, și omul de afaceri George Stan. Jurnalul de Argeș le urează tuturor La Mulți Ani!
Citește și Primarul care a fost gazda lui Trump l-a primit, săptămâna trecută, pe argeşeanul Leonard Soare
0 Comentarii