Ingrid Alexandrescu, fosta avocată a primarului Ion Georgescu, nu-l mai apără pe edilul suspendat al orașului Mioveni. Zilele trecute am întrebat-o care au fost motivele ce au dus la această despărțire. D-na avocat s-a limitat în a ne răspunde doar atât: „Cred în continuare în nevinovăția domnului primar și doresc ca el să aibă posibilitatea să demonstreze asta la instanța de judecată. Îi urez succes!”
![lemne](https://jurnaluldearges.ro/wp-content/uploads/2022/05/lemne-300x169.jpg)
Jaf în pădurile din Argeș, raportul Poliției la șase luni: 2.083 metri cubi de lemne confiscate, aproape 600 de amenzi
În primele șase luni ale acestui an, polițiștii din Argeș au desfășurat 575 de controale în...
0 Comentarii