Dovadă că paranoia a atins cote maxime, un lucru cel puțin hilar se întâmplă în ședințele de birou executiv ale PSD Argeș. Tensiunile existente și suspiciunile cât carul, că unul sau celălalt sifonează informații către presă, au făcut ca unii membri din conducere să înregistreze cu reportofonul pe masă, mai ceva ca jurnaliștii, toate discuțiile din ședințele Biroului Executiv. Cei trei „specialiști în redare” sunt, conform unor surse, Georgiana Popescu, președinta tineretului social democrat și soție a deputatului Mircea Drăghici, deputatul Radu Vasilică și medicul Dan Manu, consilier județean și președinte al Comisiei de Sănătate din cadrul Consiliului Județean. Mai lipsește doar SMURD-ul pentru ca tabloul situației de urgență cu care se confruntă PSD Argeș să devină complet.
(ELECTRO-CUTARE)
Veterinarul Vişinescu s-a războit cu Agenţia Zonei Montane pentru salariu! După două runde de procese, mai are doar un recurs
Ionel Vișinescu, cunoscutul medic veterinar argeșean și consilier superior în cadrul Agenției...



0 Comentarii